Alois Köchl
(Klagenfurt 1951 geb.) Druckgrafik, signiert A Köchl, datiert 2017, beschriftet Probedruck, Ausschnitt 28 x 38 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.06.2019 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Alois Köchl
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.06.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.05. - 05.06.2019 |